تبلیغات
عوارض خود ارضایی (جلق) و نحوه ی ترک آن - خودارضایی با آب و بکارت...
خوش آمدید! ()

خودارضایی با آب و بکارت...

16 سالمه و 2 سالی می شه که با آب خود ارضایی میکنم و نمیدونستم که گناه داره و ضرر داره و الان دارم ترک می کنم ایا پرده ام اسیب دیده؟خونی ندیدم خیلی نگرانم؟

پاسخ:

متأسفانه مشکل شما یکی از مشکلات رایج  میان دختران می‌باشد . جنگ فرسایشی و نزاع ذهنی با این موضوع به هیچ وجه راه حل آن نمی‌باشد.

تشخیص بکارت یا عدم بکارت شما به هیچ وجه بدون معاینه دقیق امکان ندارد . راهکارهای دیگر نیز زیاد قابل اطمینان نمی‌باشد. به عنوان مثال اگر تا به حال قطره خونی پس از خودارضایی  ندیده‌اید، به احتمال زیاد پرده بکارت شما سالم است. هر چند  امکان پاره شدن جزئی یا کلی پرده وجود دارد، ولی باز جای هیچ گونه نگرانی نیست، امروزه با توجه به کثرت درد‌آور این مسئله  میان دختران جوان، متخصصین مامایی و جراحی زنان با سعه صدر و تحمل بالاتری به این مسائل نگاه می کنند.

در اوضاع نابسامان کنونی اکثر متخصصان با درک شرایط دختران امروزی ، به جای کارآگاه بازی و پرونده‌سازی ، به عنوان یک دوست فهیم، بدون کوچک ترین حاشیه‌سازی به ترمیم بکارت دختران  می‌پردازند.

با توجه به شرایط موجود باید با ترک کامل خودارضایی  به دور از هر گونه بهانه‌جویی و استدلال‌تراشی در اسرع وقت به  متخصص مامایی و جراحی زنان مراجعه نمایید. این مشکل از جمله مشکلاتی است که صد در صد قابل حل می باشد. تأخیر در مراجعه فقط بر وخامت موضوع می‌افزاید.

فرسودگی روانی حاصل از مراجعه نکردن، از هر امری حتى آبرو ریزی احتمالی و لو رفتن موضوع نزد والدین برای شما آسیب‌زاتر است.

توصیه می شود با  بازنگری در دلایل خود داری از مراجعه به دکتر، انگیزه خود را برای پایان دادن همیشگی به این موضوع فرسایشی ارتقا بخشید. استدلال ‌تراشی  هر چند از نظر شما مقبول باشد، به هیچ وجه منطقی و معقول نیست.

در هر صورت توصیه می شود:

1ـ اگر رفیق صمیمی دارید ، با مطرح کردن کلی این موضوع (بدون اشاره به جزئیات) و بدون اطلاع والدین به اولین متخصص که دور از محل سکونت شما قرار دارد، مراجعه نمایید.

2ـ این سؤال را همواره از خود بپرسید: تا کی؟ آیا موضوعی که با 5 دقیقه قابل حل صد در صدی می باشد، به سال‌ها ترس و دلهره فوق‌العاده آسیب‌زا می‌ارزد؟

3ـ اگر به طور کلی از رازداری متخصصان شهر یا روستای خود نامطمئنید ، می توانید در اولین مسافرت برون شهری (مثلاً اردوی چند روزه) به یک متخصص در شهر دیگر مراجعه نمایید.

4ـ لااقل به صورت تلفنی با مطب دکتر تماس بگیرید . به صورت معاینه تلفنی مشکل خود را حل نمایید

ده‌ها راه دیگر وجود دارد که حتى یک روز تأخیر در آن جایز نیست. مطمئن باشید خداوند در همه لحظات یار و مددکار شما خواهد بود.


دوشنبه 31 مرداد 1390 - 11:38 ب.ظ
نظراتنظرات()           
صفحه های وبلاگ
درباره ما
ان الله علی کل شی قدیر
آیا با خواندن این جمله از خدا
نمی خواهید تا کمکتان کند ؟
نویسندگان
نظرسنجی
میزان رضایت شما از مطالب وبلاگ در چه حد است ؟آمار
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
امكانات
اضافه كردن به علاقمندی ها
خانگی سازی
ذخیره صفحه

قالب ساز
ابزار نمایش رتبه گوگل یا پیج رنک , . , .